AMAXADES s.r.o.

AMAXADES REALITY NITRA

Základy našej podnikateľskej činnosti siahajú až do roku 1999 a od samého počiatku kladieme maximálny dôraz na profesionálny prístup k obchodným prípadom, poskytujeme komplexné poradenstvo, právnu istotu a individuálny prístup ku klientom. Počas vývoja našej podnikateľskej činnosti sme zostavili dôsledne premyslenú firemnú stratégiu, nezameniteľnú firemnú identitu, prepracovaný obchodný marketing a aktívny prístup ku klientom. Profesionálne smerovanie našej realitnej kancelárie AMAXADES REALITY prispelo k nadviazaniu veľmi úspešnej spolupráce najmä s klientmi (občanmi Slovenskej republiky, zahraničnými občanmi, ako aj slovenskými a zahraničnými obchodnými spoločnosťami), ktorí vyhľadali našu odbornú pomoc a požiadali nás o sprostredkovateľské služby a asistenciu pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností rôznych druhov.

Realitná kancelária AMAXADES REALITY Vám ponúka kompletné a profesionálne služby v oblasti vypracovania kúpnych, nájomných zmlúv a pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej realitnej činnosti je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis a komunikácia so Správou katastra nehnuteľností. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom, ako aj dôraz na odbornú znalosť všetkých našich pracovníkov. Náš pracovný kolektív je vzdelávaný v odbore, aktívne komunikuje v anglickom aj v nemeckom jazyku. Neustále sa zdokonaľuje, zúčastňuje sa odborných školení a seminárov zameraných na styk s klientmi v obchodnej činnosti a na zvyšovanie odborných znalostí v realitnej oblasti.

Sme tu pre Vás a ponúkame Vám:
• poradenstvo a oporu pri predaji a prenájme nehnuteľností,
• sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností všetkých druhov,
• disponujeme vlastnou internou databázou záujemcov o kúpu a prenájom Vašich nehnuteľností,
• profesionálna a detailná prezentácia Vašej nehnuteľnosti na našich realitných weboch doma aj v zahraničí,
• zabezpečenie prevodu nehnuteľností,
• vypracovanie kúpnych a nájomných zmlúv,
• našu spoločnosť charakterizuje osobný prístup našich pracovníkov ku klientom, ich spoľahlivosť, diskrétnosť a zodpovednosť.

Sme Vaši profesionálni obchodní partneri a v prvom rade kladieme maximálny dôraz na seriózny, komfortný a profesionálny prístup tak, aby sme pre našich klientov priniesli čo najefektívnejšie, najrýchlejšie a najoptimálnejšie riešenie. Dnes máme za sebou stovky úspešne zrealizovaných obchodných prípadov, či už súkromných osôb, tak aj podnikateľských subjektov a medzinárodných firiem.

Pomôžeme Vám!
Hľadáte nehnuteľnosť na kúpu alebo prenájom, prípadne predávate alebo potrebujete prenajať Vašu nehnuteľnosť a nie je Vám jedno, kto Vám s týmto problémom pomôže?

Neváhajte sa obrátiť práve na našu realitnú kanceláriu AMAXADES REALITY.
Sme vyškolení a odborne pripravení Vám profesionálne pomôcť pri kúpe, predaji, či prenájme nehnuteľností rôznych druhov. Našim cieľom je poskytovať služby v realitnej činnosti práve týmto záujemcom a klientom, ktorí naše služby potrebujú a s dôverou sa nás obrátia. Sme Vaši profesionálni obchodní partneri a v prvom rade kladieme maximálny dôraz na seriózny, komfortný a profesionálny prístup tak, aby sme pre našich klientov priniesli čo najefektívnejšie, najrýchlejšie a najoptimálnejšie riešenie. Preferujeme konzervatívny prístup k celej obchodnej transakcii, aby sme zabezpečili čo najbezpečnejší prevod nehnuteľnosti pre všetky zúčastnené strany. Cieľom našej realitnej kancelárie AMAXADES REALITY je mať v ponuke také množstvo obchodných prípadov a rôznych ponúk, ktorým sa budeme vedieť aj naplno venovať, a na ktorých môžeme zodpovedne, kvalitne a profesionálne pracovať. My Vám ponúkame naše skúsenosti, analýzy vývoja realitného trhu, stabilné zázemie, široké spektrum možností a výberu. Našim klientom vieme sprostredkovať bezplatne výhodné hypotekárne úvery v rámci celého bankového sektoru pôsobiaceho na slovenskom trhu. Neváhajte a zavolajte nám.

Kontaktné údaje:
V prípade, že Vás informácie o nás a našej spoločnosti zaujali, budeme radi, ak sa s Vašimi požiadavkami obrátite na nás. V prípade záujmu o osobné stretnutie nás prosím najskôr kontaktujte telefonicky a dohodneme si miesto a termín nášho stretnutia, príp. nám zavolajte a my prídeme s našimi službami priamo za Vami domov. Je to najlepší spôsob komunikácie, ako aj najlepšia cesta k Vášmu úspešnému predaju, prenájmu, či kúpe nehnuteľnosti.

AMAXADES s.r.o., realitná kancelária
Pivovarská 7, 949 01 NITRA, Slovenská republika
IČO: 44 720 581, DIČ: 2022807094, IČ DPH: SK2022807094

E-mail: amaxades.reality@gmail.com

Mgr. Katarína Malušová, telefón: +421 911 201 211, +385 99 8431 210
Ing. Ján Maluš, telefón: +421 911 400 211

www.amaxades-reality.sk www.amaxadesreality.sk www.realestatenitra.com www.immobiliennitra.de

Kontaktovať AMAXADES s.r.o.


Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
 
Kontaktovať
TOPlist TOPlist